مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار

ماشین لباسشویی سامسونگ : سامسونگ مارک خوش نام ای در زمینه ی لوازم خانگی است که چنیدن سال در این عرصه به طور تخصصی فعالیت دارد. لباسشویی سامسونگ دارای طراحی زیبا و امکانات عالی هستند و شست و شوی خوبی را برای شما به ارمغان می رساند. مزایای این نوع لباسشویی ها یکی قابلیت حباب ساز یا اکوبابل است که با این قابلیت و تولید حباب و کف در دیگ الماسه خود شست و شو بهتری را برای شما به انجام می رساند و همچنان با عرضه لباسشویی های ادواش خود در سال 2016 و 2017 توانست توجه خیلی ها را به خود جلب کند که با این قابلیت می توان در حین شست و شو وقتی چیزی فراموش کرده اید برای شست و شو به لباس های دیگر از طریق درب دوم اضافه نمود اما لباسشویی های سامسونگ هم مانند دیگر لباسشویی های چندین معایب دارند مانند : موتور تسمه ای که خود امر حیاتی محسوب می شود. خشک کردن با درصد پایین، صدا و لرزش به لباسشویی های دیگر، نداشتن قابلیت بخارشوی دور موتور که در بیشتر مدل های خود.

قیمت و ارزش خرید ماشین لباسشویی سامسونگ از بانه و گناوه ؟

از ویژگی های خرید لباسشویی SAMSUNG از بانه و گناوه میتوان :

  1. قیمت مناسب
  2. لباسشویی های ادواش
  3. قابلیت حباب ساز یا اکوبابل
  4. و …

را نام برد که با توجه به عموم مردم و وضعیت فعلی، خرید ماشین لباسشویی سامسونگ از بانه و گناوه، با وجود انبوهی از محصولات و تنوع آنها به علاوه ی گارانتی و تضمین اصالت کالا توسط فروشگاه اینترنتی ممتازکالا، این عمل هوشمندانه و کاملا مقرون به صرفه و از ارزش خرید مناسبی برخوردار میباشد.

توجه ! : به دلیل وجود بسیاری از جنس های فیک مخصوصا در ماشین های لباسشویی، ظرفشویی و کولر گازی ما در قسمت مطالب پیشنهادی، روش های تشخیص کالای اورجینال با فیک را برای شما فراهم ساخته ایم تا دیگر فریب فروشندگان جعلی را نخورید.

همچنین پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را بخوانید :