خرید اکانت هکی PS5 | قیمت و خرید اکانت ترکیبی PS5

بعد از انتشار کنسول بازی نسل نهم سونی، کاربران و طرفداران این کنسول بازی صد در صد به فکر این افتادند که آیا در کنسول بازی PS5 نیز همانند PS4 میتوان از اکانت های ترکیبی استفاده کرد ؟! جواب این سوال خوشبختانه مثبت هستش! شما میتوانید با اقلیت هزینه براحتی اکانتی تهیه کنید و بر روی کنسول خود وارد کنید همانند PS4 و آنرا پس از دانلود کامل بازی، به حالت آفلاین در بیاورید.

خرید اکانت هکی PS5

خب خرید اکانت های هکی یا به اصطلاح ترکیبی به صورت کانال های تلگرامی میباشد و قیمت ثابت آنچنانی ای ندارند ! اما کسانی که از این اکانت ها بر روی کنسول بازی PS4 خود استفاده کردند به راحتی و صراحت میتوانند در کنسول نسل نهم سونی نیز به همان گونه پیش بروند. مراحل خرید تا اجرای بازی با اکانت های هکی را در ادامه توضیح خواهیم داد.

نصب اکانت هکی / ترکیبی بر روی PS5

1. اکانت را از کانال تهیه کنید.
2. یوزر نیم پسوورد را دریافت کنید از فروشنده.
3. و به ادرس : Create a user -> Accept -> Next -> بروید، در اینجا اکانت هکی PS5 را که دریافت کردید را وارد کنید و گزینه Sign in رو انتخاب کنید بعد از آن گزینه Activate را انتخاب کنید در مرحله بعد به Settings بروید و گزینه Management Account/Network PlayStation را انتخاب کنید حالا Licenses Restore را انتخاب بکنید، مراحل را تا پایان ادامه دهید تا عملیات Licenses Restore تکمیل گردد. بعد در منوی اصلی کنسول اخرین گزینه (سمت راست) Library و سپس گزینه Purchased انتخاب کنید و بازی ها را تک به تک دانلود کرده و به لیست دانلود خود انتقال دهید. بعد از تکمیل مراحل بالا مجددا به قسمت Management Account رفته و گزینه Sign out را انتخاب میکنید و دیگر وارد اکانت نشوید.  پیشنهاد میشود پس از دانلود بازی ها، کنسول خود را به صورت آفلاین درآورده و تا اتمام بازی های اضافه شده، آنرا به اینترنت متصل نکنید !!!

برای خرید و مشاهده قیمت، معرفی و بررسی تخصصی کنسول بازی سونی پلی استیشن 5 و اکانت های هکی و اورجینال آن در ممتاز کالا به لینک های زیر مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

0 0 votes
امتیاز
Subscribe
Notify of
0 کامنت...
Inline Feedbacks
View all comments